Movies
Ratings
88
InterstellarRated ★ 5.0
From Beijing with LoveRated ★ 5.0

A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0

A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
The InterpreterRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0

Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0

Joint Security AreaRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0