Movies
Ratings
543

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5

SicarioRated ★ 4.0

VenomRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Suicide Squad: Hell to PayRated ★ 3.0
Love+SlingRated ★ 2.0

I Can SpeakRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The VanishedRated ★ 2.5