Titles you rated


The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Fighter In The WindRated ★ 5.0

Running TurtleRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0

PonyoRated ★ 4.5
D-WarRated ★ 2.5

Death NoteRated ★ 4.0

HauntersRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5