Titles you rated

You and Everything ElseRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5