Movies
Ratings
42
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5

Little ForestRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0

On Your Wedding DayRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5