Series
Ratings
211
Law and The CityRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Spice Up Our LoveRated ★ 3.5
No Gain No LoveRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Knight FlowerRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5

Family by ChoiceRated ★ 5.0
The Number You Have DialedRated ★ 4.0
Love Your EnemyRated ★ 4.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.5
Miss Night and DayRated ★ 3.5