Movies
Ratings
365
The PrestigeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5

LUCK KEYRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0