Movies
Ratings
260

Baby DriverRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5

Will You Be ThereRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5

A MuseRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0

TunnelRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5