Titles you rated

Good NewsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5

A Frozen FlowerRated ★ 3.0

The TreacherousRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
ZeitgeistRated ★ 1.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0

Fallen AngelsRated ★ 4.0
2046Rated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5

The ShamelessRated ★ 2.5

The Family ManRated ★ 3.0

A Moment to RememberRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.0

MoneyRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0

6/45Rated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5

HeroRated ★ 3.0