Movies
Ratings
474
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0

100 MetersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5

HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5

I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0