Series
Ratings
81
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5

Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5