Series
Ratings
144
The 8 ShowRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0

Eye Love YouRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 3.5

GalileoRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0

UnnaturalRated ★ 5.0
Bloody HeartRated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 2.0