Movies
Ratings
1475

TunnelRated ★ 2.5

Midnight RunnersRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0

I Can SpeakRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0

FamilyhoodRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5

Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Jurassic CityRated ★ 1.5

Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5

The PrisonRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5