Titles you rated

Breaking BadRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 0.5
Yong PalRated ★ 1.0

Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.0