Movies
Ratings
747
Send HelpRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0

Past LivesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0

Perfect DaysRated ★ 4.0

HarbinRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0

Someone You LovedRated ★ 2.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The SwimmersRated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5