Series
Ratings
56
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Youth Over FlowersRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0

Dragon Ball ZRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Docuprime: Emotion EraRated ★ 4.0
다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.0