Movies
Ratings
1124

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0

Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Start-UpRated ★ 2.5
Hillbilly ElegyRated ★ 4.5
Den of ThievesRated ★ 2.5
LegendRated ★ 3.0
Penguin BloomRated ★ 3.5
HolidateRated ★ 2.0

Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Photographer of MauthausenRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0

The Florida ProjectRated ★ 4.0

High SocietyRated ★ 0.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 1.0