Series
Ratings
38
The GentlemenRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Indian Predator: The Butcher of DelhiRated ★ 2.0
JigsawRated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 0.5
The School Nurse FilesRated ★ 1.5

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0