Series
Ratings
653
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Unknown SeoulRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0