Movies
Ratings
520
Project Hail MaryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.5

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

I Feel PrettyRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
LucaRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5