Movies
Ratings
671
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5

In the Mood for LoveRated ★ 4.5

Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.0

Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0
Love ResetRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0