Series
Ratings
42
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The OARated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Silo Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 3.5