Movies
Ratings
501
NomadlandRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0

C'est Si BonRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 2.5

Gangnam BluesRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 2.5
Man UpRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0

Han Gong-juRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
JoyRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5

Love ForecastRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0