Movies
Ratings
105
GuardianRated ★ 5.0

The Show Must Go OnRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
JumperRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5

SwiriRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The RingRated ★ 4.0

Red CliffRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5

Bloody TieRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5