Movies
Ratings
468
NonnasRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.5

I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 5.0

ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5