Series
Ratings
26
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5