Movies
Ratings
141
The ChildeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 4.5

I Saw the DevilRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5

The Yellow SeaRated ★ 4.0

A Hard DayRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0