Movies
Ratings
983

What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5

MaterialistsRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
FridaRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Travelling Cat ChroniclesRated ★ 3.0
ElleRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Oldman and PuppyRated ★ 3.5
A Story about a Dog AbandonedRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
MRated ★ 2.0

Nothing SeriousRated ★ 3.0

The UnjustRated ★ 3.5