Movies
Ratings
97
Forrest GumpRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0

SunnyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5

QuickRated ★ 3.0

The Front LineRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0