Series
Ratings
31

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0