Movies
Ratings
1224
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 3.0
QueerRated ★ 2.5
Seven SamuraiRated ★ 3.0
HimRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0

MaterialistsRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
TrapRated ★ 1.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0

SwiriRated ★ 2.5
ElephantRated ★ 4.0
Crazy/BeautifulRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Three Identical StrangersRated ★ 3.5