Movies
Ratings
624
20th Century WomenRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 3.5
BurlesqueRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 3.5

A River Runs Through ItRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
RayRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0