Series
Ratings
55
Boyfriend on DemandRated ★ 4.5
Spring FeverRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Friends GamesRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Dear XRated ★ 3.0
The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
My Dearest NemesisRated ★ 1.5

Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cinderella ClosetRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.5