Movies
Ratings
128

The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0

Furious 7Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0

Blood RainRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0

PonyoRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0

ShrekRated ★ 3.0

MinionsRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0

Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0