Movies
Ratings
374
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5

American UltraRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
NeighborsRated ★ 3.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Coco Before ChanelRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 2.5

Green BookRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 3.5
John Dies at the EndRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.5

VenomRated ★ 2.5