Movies
Ratings
239
Good NewsRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The MegRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
iHostageRated ★ 1.5
Primal FearRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 1.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 3.0
Secret WindowRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 0.5