Movies
Ratings
3867
Spy GameRated ★ 3.0
Taking ChanceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Wrong ParisRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.5
Early ManRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
The Shadow's EdgeRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 3.0
Eye for an Eye 2Rated ★ 3.0

28 Years LaterRated ★ 3.0
After MidnightRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
I Am WomanRated ★ 3.5