Movies
Ratings
166
ConstantineRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 5.0

Battle RoyaleRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0

Jail BreakersRated ★ 5.0

A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5

Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5