Movies
Ratings
414
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 1.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Juror 8Rated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.0

Dachimawa LeeRated ★ 2.5
HulkRated ★ 0.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5

My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 2.5

MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0

ArahanRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0

Castle in the SkyRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0