Movies
Ratings
414
QueerRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0

MariaRated ★ 2.0
Riceboy SleepsRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
House of the SeasonsRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
My Dearest Fu BaoRated ★ 2.0

Late Night With the DevilRated ★ 3.0
YoloRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0