Movies
Ratings
277

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
LavaRated ★ 2.5
AlienRated ★ 0.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0

MoneyRated ★ 2.5

MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5

Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 1.5
UsRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0

SilencedRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 2.5

Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0

The HandmaidenRated ★ 3.0