Movies
Ratings
1226
Leave the World BehindRated ★ 3.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
My Father Is HeroRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5

Rules of DatingRated ★ 2.0
RinguRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5

Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0

HellboyRated ★ 2.5