Titles you rated


Bring Her BackRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.5

Green BookRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5

HereditaryRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
My Oxford YearRated ★ 1.5
The Electric StateRated ★ 2.0
It's What's InsideRated ★ 3.0