Titles you rated

Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
すいかRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Azuki-chan Season 1Rated ★ 2.5
Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.0