Movies
Ratings
19
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.5

The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5

Perfect NumberRated ★ 1.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0