Movies
Ratings
751
The UglyRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5

About FamilyRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0

DreamRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5

HuntRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 2.5
The GraduateRated ★ 4.0