Titles you rated

Abnormal SummitRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0

DexterRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5

Nodame CantabileRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0