Series
Ratings
113
Unknown SeoulRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
SEAL Team Season 7Rated ★ 4.0
SEAL Team Season 6Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5

Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5

UnnaturalRated ★ 5.0
SilentRated ★ 5.0