Movies
Ratings
72
SearchingRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 5.0
AmbubaggingRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 1.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5

Cold EyesRated ★ 4.0

200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5