Movies
Ratings
66
HerRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 5.0

Confidential AssignmentRated ★ 3.0

New TrialRated ★ 4.0

Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0

The Divine MoveRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5